Reference

Provedeme Vás financováním od A až do Z

Naši spokojení klienti

Za více než 10 let praxe jsme pomohli stovkám klientů nejen v cestě za vysněným bydlením, ale také při zajištění úspor nebo například při sjednání výhodného pojištění. Čeho si na naší práci klienti nejvíce cení? Jsme vždycky féroví, říkáme věci na rovinu a zachováváme si pozitivní myšlení a přístup. S každým klientem řešíme jeho situaci individuálně, ke každému si budujeme vztah. Klienti pro nás nejsou jen jméno ve smlouvě, známe jejich příběhy a snažíme se jim maximálně pomoci. Přečtěte si, co o nás říkají samotní klienti.

“Chtěl jsem poděkovat za spolupráci s panem Fürstem. Pan Fürst je přátelský, pozitivní a vstřícný člověk. Děkuji za jeho trpělivost, ochotu a hlavně spolehlivost. Kéž by podobných spolehlivých, seriózních a pracovitých lidí bylo více. Finančního průvodce Bidli mohu z tohoto důvodu vřele doporučit.” – Silvester B.

„Dobrý den, pana Dvořáka hodnotím jednoznačně kladně. Byl velmi vstřícný a ochotný. Má zkušenosti a dokáže dobře poradit. Určitě bych se na něj obrátila znovu.“ – Lenka H.

Dobrý den, chci poděkovat p. Aleši Dítě za zařízení hypotéky pro naší rodinu. Je velice ochotný, vstřícný, umí vše srozumitelně vysvětlit a hlavně umí hezký poradit. Velká spokojenost! Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně zdraví a úspěchů v práci!” – Andriy K.

“Dobrý den, pane Dvořáku, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Váš servis a nabídku vhodných pojistek pro mě a vybrání té, která je pro mě nejvhodnější. Velice ráda Vás a Váš servis budu doporučovat dále. Mějte se moc hezky,s pozdravem” – Adéla L.

Dobrý den, p.Dvořák chtěl Vám poděkovat za sjednání pojištění .Oceňuji jak jste byli ochotni a vstřícní. Ještě jednou moc děkuji. Přeji Vám hodně hodně zdraví a úspěchů v práci. Andriy Khovzun

Andriy Khovzun

S panem Dvořákem byla velmi milá spolupráce. Nejen, že mi všechny nové produkty důkladně vysvětlil, ale doporučil mi i možná zlepšení již existujících. V mém případně se jednalo o životní pojištění a investiční fond a jsem velice spokojená s výsledkem. Velice příjemné a vstřícné jednání. Můžu jen a pouze doporučit.

Eliška Veselá

Při koupi bytu jsme potřebovali vyřešit osobní pojištění i pojištění majetku. Měli jsme to štěstí, že jsme v Bidli poznali pana Dvořáka. Provedl nás vstupní analýzou našich financí, navrhl řešení životního pojištění maximálně vhodného i pro OSVČ a respektoval naše potřeby a možnosti i při řešení dlouhodobých investic. 

Martin Kelnar

Dobrý den, pana Dvořáka hodnotím jednoznačně kladně. Byl velmi vstřícný a ochotný. Má zkušenosti a dokáže dobře poradit. Určitě bych se na něj obrátila znovu. S pozdravem Horáková

Lenka Horáková Landová

Finance

Hypotéky, družstevní bydlení, realitní služby

Investice

Jednorázové, pravidelné, realitní a další

Pojištění

Životní, úrazové, neživotní