Kontakt

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Buďme v kontaktu

Tel. číslo

Adresa

Jindřišská 889/17, Praha, 110 00

Formulář

Kontakt

Zkušení finanční poradci

Jaroslav Dvořák

Finanční specialista

Spojte se s našim produktovým specialistou.
+420 725 760 100
info@zajistenarodina.cz

Roman Fürst

Finanční specialista

Spojte se s našim finančním specialistou.
+420 725 535 100
info@zajistenarodina.cz

Aleš Dítě

Finanční specialista

Spojte se s našim hypotečním specialistou.
+420 723 007 779
info@zajistenarodina.cz

Nejčastější dotazy

Proč bychom měli investovat své peníze? Je to spolehlivé?

Základními důvody, proč byste měli investovat své peníze, jsou vytvoření dalšího potenciálního příjmu a nárůst hodnoty vašeho majetku. Díky investicím do nemovitostí, akcií nebo třeba zlata se v budoucnu, v případě, že vám vypadnou vaše pravidelné příjmy, budete moci spolehnout na finanční rezervy a nebudete se muset zavazovat k půjčkám. A zda je investice financí spolehlivá? Vždy samozřejmě záleží, do čeho se rozhodnete investovat. Obecně ale můžeme říct, že pokud se nerozhodnete investovat bezhlavě a prověříte si cíl své investice, nebo se poradíte s odborníkem, můžete se spolehnout, že o své peníze jen tak nepřijdete, a dokonce je také výhodně zhodnotíte.

V čem mi může finanční poradce pomoct?

Finanční poradce je zde od toho, aby za vás sledoval aktuální trh, pomohl vám vhodně investovat peníze nebo například v případě hledání vhodné hypotéky či půjčky prověřil nabídku a našel to nejvýhodnější pro vás. Díky finančnímu poradci se tak nemusíte bát, že se ztratíte v nepřehledných nabídkách bank, a že uzavřete nevýhodnou smlouvu. Spolehlivý finanční poradce totiž zná trh jako své boty a díky své pozici dokáže pro vás mnohdy vyjednat lepší smluvní podmínky, které byste za normálních okolností nemuseli dostat.

Jak správně postupovat při koupi nemovitosti, abychom nenaletěli?

Pokud chcete koupit nemovitost, ale bojíte se různých podvodníků, máme pro vás základní radu – všechno si nechte potvrdit od nezávislých odborníků a pečlivě studujte smlouvy. Pozvěte si odborníky na zhodnocení technického stavu nemovitosti, projděte si s právníky veškeré smlouvy a majetkové poměry vůči nemovitosti, peníze nechte ve spolehlivé úschově a podobně.

Kdy si pořídit penzijní spoření?

Spoléhat se v dnešní době na důchod je jako věštit z křišťálové koule, doporučujeme proto začít s penzijním spořením co nejdříve. Ideálně hned ve chvíli, kdy již máte stabilní pravidelný příjem, tedy hned s prvním zaměstnáním.