Finance

Provedeme Vás financováním od A až do Z

Hypotéky s výhodnými podmínkami

Chcete koupit vlastní nemovitost a hledáte tu nejvýhodnější možnost financování koupě? Díky našim ověřeným partnerům vám můžeme nabídnout hypotéky s výhodným úrokem od 1,59 %. Kdo jsou naši partneři? Spolupracujeme se všemi bankami a pojišťovnami.

Nabízíme hypotéky s LTV (loan to value), tedy poměrem výše hypotéky k hodnotě nemovitosti, 80 %, 90 %, ale i až do 100 %. Co to znamená? LTV udává, kolik procent vlastních prostředků musíte do nákupu nemovitosti vložit. Při LTV 80 % je to 20 % vlastních prostředků a tak dále. Jak funguje LTV 100 %? V takovém případě nevkládáte do nákupu nemovitosti vlastní prostředky, musíte ale vložit k zástavě nemovitost ve vašem vlastnictví.

Předschválení hypotéky snadno a rychle

Před hledáním vhodné nemovitosti je důležité vědět, kde je váš cenový limit, na který dosáhnete.
S námi se můžete spolehnout na předschválení hypotéky pouze na základě příjmů. Po předschválení pak máte lhůtu 12 měsíců na výběr vhodné nemovitosti, stejně tak od nás máte 12 měsíců garantovanou sazbu. A výběrem dané nemovitosti vám samozřejmě také rádi pomůžeme, máme k dispozici neveřejné nabídky nemovitostí pouze pro naše klienty.

Pokud chcete koupit pozemek a vystavět na něm dům, u předschválené hypotéky garantujeme úrokovou sazbu minimálně 3 roky bez toho, aniž byste měli pozemek nebo jakékoli dokumenty k plánované výstavbě nemovitosti. Můžeme vám předschválit i nákup developerského projektu, a to s garancí úrokové sazby až 2 roky.

Družstevní financování nemovitosti

Zajímají vás možnosti a podmínky družstevního financování nemovitosti? My vám můžeme nabídnout družstevní financování jakékoliv nemovitosti, která byla zkolaudována a je v současné době v osobním vlastnictví, musí být ale určená k bydlení. Toto financování poskytujeme všem občanům ČR, ale také cizím státním příslušníkům i bez pobytu v České republice.

Najdeme vám nemovitost přesně pro vás

Hledáte bydlení, ale žádná nabídka na internetu nebo u realitních kanceláří vás neoslovila? Nebo jste u všech nabídek vždy 15. zájemci v pořadí? Poskytujeme také realitní služby a díky našim zkušenostem a kontaktům máme k dispozici i neveřejné nabídky nemovitostí přímo pro naše interní klienty.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat kteréhokoliv z našich produktových specialistů, případně nám prostřednictvím níže uvedeného formuláře zašlete vaše telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

– Jaroslav Dvořák