Investice a spoření

Provedeme Vás světem investic a spoření od A až do Z

Jednorázové i pravidelné investice, které se opravdu vyplatí

Z jednorázových možností investic doporučujeme dluhopisy s úrokovou garancí od 5 do 7 %. Stále oblíbenější se ale stávají pravidelné investice, například ověřené stavební spoření, u kterého získáváte mimo jiné státní podporu. Státní podporu pak můžete získat i u doplňkového penzijního spoření, díky kterému si budete jistí, že můžete v důchodu sáhnou do svých úspor.

Pokud chcete investovat například do akcií, nabízíme vám své služby jako investiční společnost. Vytvoříme vám vhodný investiční plán pro pasivní nebo aktivní řízené fondy.
Chcete mít možnost na svou investici si i “sáhnout”? Poradíme vám, jak na komoditní investice například do zlata a jiných drahých kovů.

V neposlední řadě se na nás můžete obrátit i v případě realitních investic, které jsou dlouhodobě oblíbené. Získáte díky nim příjem z pronájmu a také můžete v budoucnu výhodně zhodnotit samotnou nemovitost. Poradíme vám s hypotékou, výběrem nemovitosti i případným následným pronájmem nebo prodejem.

Spořte chytře

Proč byste měli investovat své peníze? Pokud vám chodí pravidelný příjem ze zaměstnání, na který jste zvyklí, a dokážete z něj i nějaké peníze ušetřit, možná se vám investování zdá jako zbytečná záležitost. Co když vás ale váš pravidelný příjem vypadne? Nebo co se stane v situaci, kdy budete potřebovat větší finanční částku? Investovat své finance byste měli ze dvou jednoduchých důvodů – můžete tak získat další příjem navíc, svůj současný majetek můžete dále zhodnotit.

Jak na takovou investici? Pokud s investováním teprve začínáte, rozhodně byste měli vše probrat s odborníkem. Naši finanční poradci vám rádi vysvětlí, jak různé investice fungují, která je riskantnější a která naopak spolehlivější. Vysvětlí vám také rozdíly mezi investicemi jednorázovými a pravidelným spořením.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat kteréhokoliv z našich produktových specialistů, případně nám prostřednictvím níže uvedeného formuláře zašlete vaše telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

– Jaroslav Dvořák