Pojištění

Provedeme Vás pojištěním od A až do Z

Životní a úrazové pojištění, na které se budete moci spolehnout

Zdraví je to nejcennější, co máme, je proto potřeba o něj pečovat, ale taky si pojistit, že nás případná nemoc nebo úraz nepřipraví o rodinné finance. Nabízíme proto našim klientům životní a úrazové pojištění, které případný výpadek v příjmu zajistí. Všechna pojištění sestavujeme přímo na míru situaci konkrétních klientů, ověřujeme je u pojišťoven napříč českým trhem, a proto jsme schopni zajisti vždy výhodné podmínky v případě nemoci i úrazu.

Co naším pojištěním můžete pokrýt? Ať už jde o smrt, nemoc, úraz nebo například dlouhodobou či krátkodobou pracovní neschopnost, dokážeme vás pojistit. Konkrétněji vás pojistíme pro případ autonehody, invalidity, trvalých následků úrazu či nemovitost, vážné a onkologické nemoci, komplikacích spojených s cukrovkou a podobně. Můžeme vám také pomoci s připojištěním končetin, ošetřovným na dítě a v dalších případech. Určitě se na nás neváhejte obrátit, společně prodiskutujeme přímo vaši situaci.

Pojištění

Neživotní pojištění nemovitosti, majetku a další

Autohavárie, požár nebo třeba vykradení domu může v běžném životě potkat každého z nás téměř kdykoliv, je proto nutné být připraveni, abyste v takových situacích nezůstali finančně nezajištěni. Stejně jako u pojištění životního a úrazového, i v případě neživotního pojištění pečlivě porovnáváme nabídky pojišťoven a našim klientům vždy doporučujeme to nejvhodnější.

Pojistíme váš vůz, a to jak v případě pojištění havarijního, povinného, tak i v dalších připojištěních. Obrátit se na nás můžete i v případě pojištění odpovědnosti, podnikatelských rizik a krytí vašeho podnikání, nebo klasicky v případě pojištění nemovitosti a domácnosti nebo jiného majetku. Sestavíme vám pojištění přímo na míru.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat kteréhokoliv z našich produktových specialistů, případně nám prostřednictvím níže uvedeného formuláře zašlete vaše telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

– Jaroslav Dvořák